Derneğimiz; Yaraların önlenmesi, tedavileri ve dokuların onarımı konularında doğru uygulamaların yapılması için sağlık çalışanlarına ve halka  yönelik çalışmalar yapmayı, Bu alanda ilgili kişiler arasında bilgi ve deneyim aktarımını sağlamak için kongre, kurs, sempozyum, seminer, panel gibi toplantılar düzenlemeyi, Bu konularda yurt içinde ve uluslararası platformda ilgili dernek ve kuruluşlarla yardımlaşma ve ortak çalışmala Devamını oku..
Yara bakımının multidisipliner bir uğraşı olması nedeniyle birçok uzmanlık alanını kapsamaktadır. Dolayısıyla konuda çalışan veya ilgi duyan;  Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi, Ortopedi, Dermatoloji, Vasküler Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Jnekoloji, Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Endokrinoloji, Geriatri, Dahiliye, İnfeksiyon Hastalıkları, Nöroloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Sualtı ve Hiperbarik Tıp, Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım, Pediatri, Aile Hekimliği vb. uzmanlık alanl Devamını oku..
Derneğimize kabul edilen üyelerin giriş aidatı 10 TL, yıllık üyelik aidatı 12 TL'dir. Devamını oku..
1. Referansların yazıldığı imzalı üyelik başvuru formu     (Dernek Sekreterliği'nden başvuru formu elektronik olarak  temin edilebilir) 2. İşyerini ve görevini gösteren belge 3. Kimlik fotokopisi 4. Fotograf ** Bu belgeler hazırlanarak sekreterliğe posta veya elektronik posta ile gönderilebilir. Devamını oku..

ÜYE GİRİŞİGoogle Analytics Kodunu buraya koyun